آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / عرضه انواع پارچه های کتان کجراه

عرضه انواع پارچه های کتان کجراه

بازار عرضه پارچه های کتان کجراه کجاست؟ آیا کارخانجات تولید این محصول، بصورت مستقیم اقدام به فروش عمده می کنند یا نمایندگی های خود را برای خرید معرفی می نمایند؟

پارچه های کتان کجراه به سبب داشتن درصد پنبه بالا، بیشترین کاربرد را در دوخت انواع لباسها دارند. مدل کتان آنها نیز توانسته این کاربرد را بیشتر کند و نیاز بازار را به پارچه های کتان کجراه افزایش دهد. از این رو همه خریداران عمده به دنبال تهیه نیازهای خود بصورت مستقیم هستند. کارخانه های تولیدی هم قبلا با ساختار نمایندگی که داشتند، محصولات خود را با واسه به دست مشتریان می رساندند

که با کاهش استقبال خریداران مواجه شدند؛ لذا امروزه بصورت مستقیم نیز فروش دارند و خریداران می توانند با تولیدی ها ارتباط گرفته و خرید خود را انجام دهند.در نمایندگی های فروش و پخش انواع پارچه، نمونه هایی از کتان کجراه برای دوخت مرغوب ترین لباس کار به نرخ کارخانه ای خرید و فروش می شوند.
پارچه های کتان کجراه بر اساس وزن و جنس های مختلف برای دوخت انواع لباس های کاری استفاده می شوند و انتخاب این نوع پارچه ها به شرایط خاص محیط کاری نیز مربوط می شود.
نمایندگی های فروش و پخش مستقیم منسوجات، انواع مختلفی از پارچه های کتان کجراه، ترگال و …، را با کیفیت بالا و ثبات رنگ خوب برای لباس کار انتخاب می کنند و خوشبختانه استقبال بسیاری از طرف عمده فروشی ها و تولیدکنندگان جهت خرید این نوع پارچه ها شده است.
منظور از پارچه های کتان کجراه، نمونه ای از منسوجات است که بافت آن به صورت کجراه است و در گرماژهای مختلفی بافته می شود.
در نمایندگی های رسمی فروش و پخش منسوجات کاری، تولیدات برتر ایرانی و خارجی انتخاب شده است و به سراسر کشور ارسال خواهد شد.
از نظر قیمت و کیفیت، میتوان گفت که نمایندگی ها و مراکز توزیع مستقیم پارچه بهترین انتخاب و مرجع برای تهیه سفارشات شما عزیزان می باشد.

https://parchehdooz.ir/wp-admin/post-new.php

برای خرید و فروش با ما تماس بگیرید

اکبر حقی زهابی

شماره موبایل: ۰۹۱۶۹۵۵۸۶۲۷

پست الکترونيکي: akbar.z1351@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه فاستونی

پارچه فاستونی پارچه فاستونی یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین پارچه‌های موجود در بازار است که …